почта | |
 
 

Клуб 58 изготовил уникальные шарфы для Наталии Добринской, чествование которой проходило на НСК Олимпийском

28 октября

27 жовтня, в перерві матчу між «Динамо» та «Іллічівцем», олімпійська чемпіонка з семиборства, чемпіонка та рекордсменка світу з п’ятиборства Наталія Добринська оголосила про завершення кар’єри. Місце було обрано невипадково. На НСК «Олімпійський» Наталя свого часу тренувалася й змагалася, встановлювала свої рекорди.

  «Спортсменам завжди складно завершувати кар’єру, завжди здається, що ще можна багато зробити. Але є й інше життя. Впевнена, воно буде не менш цікавим. У мене є дуже багато ідей, хочу дати своїй країні ще щось крім перемог, допомогти в розвитку спорту», - зазначила Наталя Добринська.

  Привітати Наталію прийшли перший заступник міністра молоді та спорту України Сергій Глущенко, президент Федерації легкої атлетики України Ігор Гоцул та генеральний директор ДК «Спортивні арени України» Сергій Сімак. Президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка наразі перебуває у відрядженні, проте передав слова вітання у відеозверненні.

Сергей Симак от имени ДК «Укрспортарены» и НСК «Олимпийский» выразил искреннюю благодарность Наталье за ее важный вклад в историю спорта и также отметил, что, не смотря на уход из большого спорта, двери «Олимпийского» всегда для нее открыты! С благодарностью от большой спортивной семьи Украины он вручил памятный шарф "Королева легкой атлетики".

Під час урочистого заходу був і досить символічний момент. Привітати чемпіонку крім спортивного керівництва країни також прийшли майбутні чемпіони – вихованці київської СДЮШОР №6.

«Всі ми родом з дитинства. Наташа теж колись починала свою кар’єру. Вважаю, це правильно й символічно, коли спортсмен такого високого рівня, завершуючи кар’єру, передає традиції олімпійського духу юним атлетам, - каже старший тренер з легкої атлетики по м. Києву Світлана Миленька. – Спадковість поколінь важлива. Можливо, хтось з тих дітей, які сьогодні проводжали Наталю зі спорту, підхоплять естафету і через кілька років теж стоятимуть на найвищій сходинці п’єдесталу».


 


увеличить

 


шарф от Клуб 58 "Королева легкої атлетики"

 

вернуться назад>>   

 

 

Комментарии

Всего комментариев: 0
 

 

Клуб58
- сколько?
58
- почему?
по качану!

   | Главная | Каталог товаров| Контакты | О нас | ©2008 Club58   Дизайн и разработка сайта "Клуб 58"